Komputery

Klawisze dobrze widoczne

Klawiatura komputerowa zwykle nie jest elementem wyposażenia na który zawracamy szczególną uwagę. Dopóki działa, to jest. Okazuje się jednak, że na rynku dostępne są już (i to dość powszechnie) nieuradzania, które w znaczący sposób będą w stanie ułatwić nam codzienną pracę. Mowa o podświetlanych klawiaturach. Nie zawsze po zmroku chcemy używać w domu intensywnego oświetlenie.

Jednak w przypadku tradycyjnych klawiatur tracimy na ergonomii – zwyczajnie nie widzimy klawiszy. Nieco pomaga umiejętność pisania bezwzrokowego, jednak jak się okazuje nic nie zastąpi dobrej podświetlanej klawiatury. Dzięki niej każdy klawisz zidentyfikujemy bez trudu, nawet w ciemnym pomieszczeniu, a pisanie będzie przebiegało sprawnie, szybko i bezbłędnie.

Obecnie klawiatury podświetlane oferują różne kolory podświetlenia, zależnie od preferencji, a dostępne są i modele, które ów kolor pozwalają w szerokim zakresie mieniać. Klawiaturę podświetlaną możemy więc bez większego trudu dopasować do naszych osobistych preferencji, Dzięki temu pisanie okaże się prawdziwą przyjemnością!

Dodaj komentarz