Komputer w pracy

Jak dobrze zdajemy sobie sprawę komputer jest nieodzownym elementem naszej pracy. To na nim wykonujemy większość zleceń, to on pomaga nam odbierać pocztę elektroniczną i to dzięki niemu wykonujemy nasza pracę szybciej niż przed laty. Wiele mu zawdzięczamy, ale mimo to nie sięgnęliśmy jeszcze po wszystkie jego możliwości, które przydadzą się w naszej pracy.

Chodzi mi mianowicie o promowanie naszej firmy przez internet. Brzmi dosyć strasznie, bo globalna wioska nie bez powodu jest nazywana globalną, w końcu obejmuje cały świat. Jak mamy dotrzeć do tych wszystkich ludzi, nie mając tyle pieniędzy i możliwości? Małymi kroczkami. Zaczniemy od naszej najbliższej okolicy, postaramy się być na bieżąco z wszelkimi nowinkami dotyczącymi naszej działalności.

Dzięki temu klienci zauważą, że robimy coś więcej i pewnie będą chętnie do nas wpadać przynajmniej po rady, Kiedy zbudujemy z nimi relację, pewnie również dadzą się namówić na jakiś produkt czy usługę. Trzeba to tylko odpowiednio rozegrać i zobaczyć, co może nam dać internet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.