Life Style

Zwężanie spodni, czyli nowe życie starych jeansów!

Bardzo często zaczyna się tak samo, robisz porządki w szafie i nagle Twoim oczom ukazują się stare ale jeszcze nie zniszczone spodnie. Kolor jest nadal modny, większych wad na pierwszy rzut oka nie mają, zaczynasz mierzenie i okazuje się, że spodnie są za szerokie. Wyrzucić szkoda, w końcu spodnie tej firmy kosztują sporo, otwierasz więc komputer i szukasz co można z tym zrobić.

Zwężania spodni wcale nie jest tak trudne jak mogłoby się wydawać. Zbyt szeroka nogawka z krawieckiego punktu widzenia nie jest zbyt trudna do zwężenia. Przeróbka krawiecka polegająca na zwężeniu nogawki jeansów jest praktycznie niezauważalna i nie jest droga. Zwęzić nogawkę możemy również w spodniach wizytowych oraz spodniach typu chino.

Bardzo często mężczyźni decydują się również na zwężanie spodni w pasie. Jeśli sam nie czujesz się na siłach, by zwęzić swoje spodnie poszukaj w okolicy zakładu krawieckiego a gwarantujemy, że w niedługim czasie tchnie on nowe życie w Twoje stare spodnie. Niewielkim kosztem możesz zyskać nowe ubranie.

Dodaj komentarz